У Криму знищено рідкісний ракетний комплекс окупантів С-400 “Тріумф” (Відео)

Сьогодні поблизу Тарханкутського мису в тимчасово окупованому Криму вибух знищив російську зенітно-ракетну систему С-400 “Тріумф”.

Здалека було видно, як у ЗРК детонували ракети. Особовий склад тамтешніх військових об’єктів поніс суттєві втрати. Місцеві повідомляють про велику кількість автомобілів швидкої допомоги, що виїхали з Тарханкутського мису до Севастополя.

ГУР опублікував відео сьогоднішнього знищення С-400 “Тріумф” у Криму.

С-400 “Тріумф” – це ракетна система нового покоління, що має великий радіус дії. Вона створена для ураження всіх сучасних літаків-розвідників, літаків стратегічної та тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей, встановлювачів перешкод та літаків радіолокаційного дозору.

За даними виробника, може використовуватись з далекобійними ракетами 40Н6Е, які здатні знищувати цілі на відстані до 400 км та висоті більше 100 км.

Окупанти мають на своєму озброєнні обмежену кількість такої зброї. Тож сьогоднішня втрата суттєво зменшить потенціал протиповітряної оборони ворога у Криму.

Нагадаємо, біля Оленівки у Криму сьогодні близько 10 год пролунали гучні вибухи. Місцеві нарахували їх сім і почали писати про ураження військових об’єктів на півострові Тарханкут.

До російської окупації там функціонувала українська військова база 40-ї окремої радіотехнічної Кримської бригади Повітряних сил ЗСУ. Окупанти сформували тут 3-й радіотехнічний полк у складі радіотехнічних військ повітряно-космічних сил рф.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.