На російських військових базах у Криму пролунали вибухи (Фото)

Біля села Оленівка, що на заході тимчасово окупованого Криму, пролунало сім гучних вибухів. Місцеві пабліки повідомляють про ураження військових об’єктів на тамтешньому півострові Тарханкут.

Попередньо, сьогодні у Криму знищено береговий ракетний протикорабельний комплекс “Бастіон”. Він є одним з носіїв ракети “Онікс”, якими росіяни атакували Україну.

Також з’явилась інформація про ураження на Тарханкуті станції радіолокації 48Я6-К1 “Подлет”.

Ця радіо-локаційна система призначена для виявлення повітряних цілей на малих та гранично малих висотах у складній завадній обстановці.

Вона може видавати цілевказівки для російських ЗРК – С-300 та С-400.

До російської окупації у цьому районі Тарханкутського півострова функціонувала українська військова база 40-ї окремої радіотехнічної Кримської бригади Повітряних сил ЗСУ. Окупанти сформували тут 3-й радіотехнічний полк у складі радіотехнічних військ повітряно-космічних сил рф.

Там розмістили найпотужніші пересувні, а згодом і стаціонарні, радіо-локаційні системи, здатні розпізнавати техніку за кілька сотень кілометрів.

Можливою ціллю ЗСУ у тому ж районі є місцина біля Тарханкутського маяка, де раніше було військове містечко ВМС України.

Загалом на Тарханкутському півострові у Криму за останні роки побільшало військових баз рф. Тож потенційних цілей тут вистачає.

Нагадаємо, кілька днів тому російський військовий аеродром Шайковка у Калузькій області атакували безпілотники.

На цьому летовищі базувалися стратегічні бомбардувальники Ту-22М3. Вони є носіями ракет Х-22, якими атакують територію України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.