У Росії почали вербувати жінок для війни в Україні

Через масштабні втрати у війні проти України, Москва вже пропонує жінкам укладати контракти для служби в армії.

Російські опозиційні ЗМІ повідомляють, що така реклама вже з’явилась в російських соцмережах. До армії запрошують лікарів, медсестер та кухарів.

Вимоги в окупантів мінімальні — наприклад, медсестрам та кухарям необов’язково мати освіту за фахом. Контракт можна укласти щонайменше за рік, але тільки тим, хто молодше 50 років.

Водночас, куди відправлять служити жінок — невідомо. У російських військоматах кажуть, що служба проходитиме в російських регіонах. Тут варто зауважити, що російське командування вже відправляло мобілізованих на окуповані українські території, називаючи їх при цьому, “російськими регіонами”.

Ймовірно, рішення Міноборони рф щодо контрактної служби для жінок свідчить про проблеми росіян з особовим складом. Зокрема, згідно з даними Генерального штабу ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення, росія втратила в Україні вже 232 810 військових.

Разом з тим, після невдалого бунту Пригожина, його найманців вирішили перекинути до Білорусі, то ж росія може відчути брак “живої сили”.

Через це російське Міноборони вже готується вербувати ще більше в’язнів та “кадирівців” аби закрити прогалини на фронті.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.