Білорусь віддала “вагнерівцям” покинуту військову базу (Фото)

Супутникові знімки свідчать, що у Білорусі активно розбудовують закинуту військову базу, на якій мали розташовуватись “вагнерівці”, які прибули до країни після невдалого бунту Пригожина.

Про це повідомляє видання The New York Times.

На фото можна помітити, що у Білорусі почали забудову військової бази поблизу міста Осиповичі у Могилевській області, що за 200 кілометрів від України.

Зазначається, що інтенсивна забудова почалась відразу після завершення повстання Пригожина та його найманців.

Зокрема, на полі з’явились щонайменше шість рядів споруд, схожих на великі намети. Крім того, будівництво розпочалось і на інших відкритих ділянках військової бази.

Журналісти зауважили, що розмір і планування споруд схожі до тих, що були збудовані у військвих таборах в рф та Білорусі на початку 2022 року.

На фото від середини червня видно пустий спортмайданчик, а сама база виглядає покинутою.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що у Білорусі, куди після невдалого повстання у рф втік ватажок найманців Євгеній Пригожин, почали будувати військовий табір для бійців ПВК “Вагнер”.

Нагадаємо, що в суботу бійці ПВК “Вагнер” захопили Вороніж та Ростов-на-Дону після чого ватажок найманців Пригожин заявив, що вони планують дійти до Москви.

Кремлівський диктатор Владімір Путін натомість закликав бійців Пригожина скласти зброю. Зрештою надвечір ватажок бойовиків “Вагнера” Євгеній Пригожин повідомив, що припиняє заколот і розвертає назад свої колони, що йшли на Москву.

Натомість сам Пригожин за домовленістю покине рф — ватажок найманців переїде до Білорусі.