Суд виніс вирок офіцеру, який вимагав гроші із вдови військового

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області на 2 роки відправив у дисциплінарний батальйон заступника командира однієї з військових частин. Його засудили за те, що він вимагав гроші з вдови загиблого бійця Національної гвардії.

У березні минулого року він пообіцяв вирішити питання по виплаті 15 млн грн, які, за законом, мала отримати дружина загиблого військового. При цьому, офіцер поставив умову – жінка мала віддати йому 150 тис. грн.

Працівники ДБР затримали офіцера “на гарячому” – під час одержання хабаря від жінки.

Стаття, за якою проти нього порушили провадження, передбачала максимальне покарання – 5 років в’язниці. Підсудний на засіданні заявив, що визнає свою вину і розкаявся, тому суд вирішив пом’якшити йому вирок.

Нагадаємо, нещодавно звільнили з посади начальника Одеського обласного територіального центру комплектування Євгена Борисова. За даними слідства, він вимагав гроші з військовозобов’язаних за уникнення ними мобілізації. Також, журналісти з’ясували, що сімʼя воєнкома за час повномасштабного вторгнення купила у Іспанії нерухомість та автомобілі загальною вартістю €4,5 млн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.