Замість “вагнерівців” Росія кине в Україну зеків та “кадирівців” — Bloomberg

Росія готується відправити в Україну ще більше чеченських військових і вʼязнів — аби компенсувати відсутність “вагнерівців” на фронті.

Про це із посиланням на представників європейської розвідки повідомляє видання Bloomberg.

Зазначається, що відхід “вагнерівців” не змінить перебіг війни в Україні, однак бажання путіна уникнути повної військової мобілізації означає, що найближчими тижнями росія відправить на передову ще більше чеченців та увʼязнених.

Наразі незрозуміло, скільки додаткових військ може надати Чечня. У виданні зауважили, що “кадирівці”поки що не виявляли помітної ефективності під час війни.

Наразі Міноборони рф вже завербувало до армії близько 15 тисяч ув’язнених. Крім того, на фронті вже перебуває 7 тисяч військових з Чечні, а ще понад дві тисячі проходять підготовку у військових таборах.

У виданні додали, що росія перекинула велику кількість військ у Бахмут після того, як наприкінці травня “вагнерівці” оголосили про свій вихід з міста. Після цього окупанти почали скаржитися на нестачу сил в окупованих районах півдня України.

Як відомо, Москва фактично розформувала ПВК “Вагнер” після невдалого бунту ватажка найманців Євгена Пригожина. У Кремлі очікують, що частина “вагнерівців” переїде до Білорусі, а решта підпише контракт з міноборони рф.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.