У Росії почали озброювати цивільних для охорони прикордонних областей

На тлі масштабних втрат в Україні та нестачі військовослужбовців у росії вирішили озброїти місцеве населення в областях, які межують з Україною.

Про створення перших загонів тероборони заявили російські ЗМІ та губернатори Бєлгородської та Курської областях.

Зокрема, у складі Бєлгородської тероборони створили 8 батальйонів. На полігоні “бійцям” вручили стрілецьку зброю, цифрові радіостанції, квадрокоптери, антидронові рушниці та ключі від автомобілів УАЗ.

Планується також, що військові проводитимуть стрільби для “бійців” російської тероборони.

Разом з тим з губернатор Курської області Роман Старовой розповів, що місцева влада почала роздавати зброю створеній так званій добровільній народній дружині через начебто “загрозу” з боку України.

Він запевнив, що створено всі умови для зберігання зброї. Перша партія – вже на базі. А найближчим часом кількість зброї планується збільшити до 300 одиниць.

Ймовірно, росія намагається перекласти охорону прикордонних областей на місцеве населення, аби звільнити звідти кадрових військових для відряджання їх на фронт.

Раніше британська розвідка попередила, що на тлі втрат в Україні Москва підвищила граничний вік для призову в армію, щоб збільшити загальну чисельність армії.

До слова, через масштабні втрати у війні проти України, Москва вже пропонує жінкам укладати контракти для служби в армії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.