В Андріївці на Донеччині українські штурмовики знищили мотострілецьку бригаду РФ

3-я окрема штурмова бригада ЗСУ провела військову операцію і розбила російський гарнізон села Андріївка на Донеччині. Ворог був оточений, відрізаний від основних сил та знищений.

За дві доби 3-я окрема штурмова бригада ліквідувала 72-у окрему мотострілецьку бригаду рф. Зокрема, знищили начальника бригадної розвідки ворога, трьох комбатів, майже всю піхоту разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Сьогоднішній вигляд звільненої Андріївки, що біля Бахмута на Донеччині

Зараз підрозділи 3-ї ОШБр закріплюються на нових позиціях села Андріївка. Про точну кількість убитих і поранених окупантів обіцяють повідомити згодом.

Підрозділи 72-ї ОМБр рф неодноразово ставали на заваді просуванню 3-й ОШБр. Після відновлення та перегрупування, ворог зазнав тотального провалу.

Взяття та утримання села Андріївка відкриває можливість прориву правого флангу оборони ворога міста Бахмут.

“Це ключ до успіху всього подальшого наступу. За результати цих боїв ми платимо високу ціну. І за кров кожного нашого бійця буде відплачено тільки кров’ю”, – повідомили у 3-й ОШБр.

Нагадаємо, сьогодні вранці Генштаб ЗСУ повідомив у зведенні, що українські військові взяли під контроль село Андріївка Бахмутського району на Донеччині: “В ході штурмових дій українські військові оволоділи Андріївкою Донецької області. ЗСУ завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.