У росіян виникли проблеми із обслуговуванням підводних човнів в Криму – британська розвідка

Окупантам буде дуже важко відновити сухий док “Севморзаводу” у місті Севастополь, де було уражено підводний човен “Ростов-на-Дону”. Споруда постраждала від осколків і буде виведена з експлуатації на багато місяців. Це може відобразитись на якості обслуговування російських субмарин, які знаходяться у Чорному морі.

Міністерство оборони росії применшує пошкодження кораблів в тимчасово окупованому Криму. Але дані з відкритих джерел свідчать про те, що великий десантний корабель “Мінськ” дуже сильно пошкоджений, а “Ростов-на-Дону” – ще більше. Будь-яка спроба росіян відремонтувати підводний човен займе багато років і коштуватиме сотні мільйонів доларів.

Із втратою субмарини, росія тепер матиме на одного носія крилатих ракет менше. Це важливо, бо ця зброя відіграла суттєву роль у атаках по Україні протягом минулого року, зокрема, при ураженні енергетичної інфраструктури.

Нагадаємо, 13 вересня ракети уразили судноремонтний завод у місті Севастополь, який входить до складу військово-морської бази Чорноморського флоту росії. Десантний корабель “Мінськ” і підводний човен типу “Ростов-на-Дону” були пошкоджені в сухих доках.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.