Внаслідок вибуху ВДК “Новочеркаськ” в Феодосії пошкодження отримало ще одне судно (Фото)

Ще одне судно було пошкоджено у порту Феодосії в тимчасово окупованому Криму внаслідок вибуху великого десантного корабля “Новочеркаськ”. Про це повідомила моніторингова група “Крымский ветер” з посиланням на дані супутників.

На знімку, який зроблений супутником Maxar, видно тліючий ВДК “Новочеркаськ” і нижче біля пірсу – судно з пошкодженою носовою частиною.

Це рейдова плавуча майстерня ПМР-71 проекту 889А зі складу 58-ї групи суден забезпечення.

Це судно можна побачити на світлині, зробленій влітку сервісом Google.


Вигляд плавучої майстерні можна й на інших фото з порту, які зроблені в різні роки.

Характерною рисою проекту майстерні є залізобетонний корпус. Рейдова плавуча майстерня ПМР-71 була побудована в Болгарії 1982-го.

У 1997 році згідно з Договором про поділ флоту судно відійшло російській стороні.

Нагадаємо, 26 грудня Повітряні сили ЗСУ знищили великий десантний корабель “Новочеркаськ” у Феодосії в тимчасово окупованому Криму. Перші вибухи пролунали о 2.49-2.50. На кораблі почалася пожежа. За півгодини стався великий вибух, від якого в найближчих до порту будинках вилетіли вікна.

У мережі з’явилось фото з порту у Феодосії в тимчасово окупованому Криму. На ньому можна побачити залишки російського великого десантного корабля “Новочеркаськ”.

Про пошкодження ще одного судна у Феодосії раніше писало Радіо Свобода. Притоплений корабель можна було побачити на кадрах, які зроблені із супутника.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.