Показали залишки корабля “Новочеркаськ”, який вибухнув у Феодосії (Фото)

У мережі з’явилось фото з порту у Феодосії в тимчасово окупованому Криму. На ньому можна побачити залишки російського великого десантного корабля “Новочеркаськ”.

Від великого десантного корабля “Новочеркаськ” майже нічого не залишилось.

Пожежа на ньому тривала з третьої години до світанку.

Це судно проекту  775 класу Ropucha було призначене для висадки морського десанту на необладнане узбережжя та перекидання морем військ та вантажів.

Під час свого останнього рейсу корабель, ймовірно, перевозив партію “Шахедів”.

Вони й спричинили великий вибух, який можна побачити на відео.

Раніше з’явилися супутникові знімки на яких можна побачити, що пожежа була не тільки в порту Феодосії, а й поряд. Зафіксовані ще два осередки в порту і три за його межами.

Нагадаємо, Повітряні сили ЗСУ знищили великий десантний корабель “Новочеркаськ” у Феодосії в тимчасово окупованому Криму. Перші вибухи пролунали о 2.49-2.50. На кораблі почалася пожежа. За півгодини пролунав великий вибух, від якого в найближчих до порту будинках вилетіли вікна.

Нинішню назву уражений у Феодосії корабель отримав у 2002 році за ініціативи адміністрації міста Новочеркаськ, що в Ростовській області рф. Воно взяло “шефство” над судном. Документи, зібрані волонтерським центром “Інформнапалм”, свідчать про те, що це місто відігравало особливу роль у організації вторгнення в Україну.

Не пізніше квітня 2014 року в Новочеркаську командуванням збройних сил росії було створено так зване “12-те командування резерву Південного військового округу” (КРЕЗ-12, військова частина 8942 , після 2015 року – 64722). Основним завданням КРЕЗ-12 була комплектація воєнізованих формувань “ЛНР” та “ДНР”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.