На Київщині збільшать кількість блокпостів

Відсьогодні по 6 січня на Київщині посилять контрдиверсійні та безпекові заходи. Їх проводитимуться СБУ, Нацполіція, Нацгвардія та 114-а окрема бригада тероборони.

На Київщині збільшується кількість блокпостів. Перевірці підлягатимуть місця скупчення людей: торгові центри, супермаркети, вокзали, медичні заклади. Про це повідомила Київська обласна військова адміністрація.

Така робота сприятиме розшуковим заходам. За даними поліції, через здійснення кримінальних та адміністративних правопорушень в розшуку перебувають понад 11 тис. людей.

“Просимо кожного жителя Київщини, гостей області з розумінням ставитися до безпекових заходів та можливої зупинки транспорту на блокпостах. Нагадуємо про необхідність при собі мати документи, які посвідчують особу”, – йдеться у зверненні адміністрації.

Нагадаємо, на днях СБУ викрила три схеми незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон. Серед фігурантів – посадовець районного ВЛК та власник транспортної компанії, яка маскувалася під міжнародні перевезення вантажів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.