У США підняли питання передачі Україні касетних боєприпасів для РСЗВ – The Washington Post

ЗСУ можуть отримати американські касетні снаряди для реактивних систем залпового вогню. Основною їхньою перевагою перед наявними артилерійськими касетними боєприпасами є більша дальність та площа ураження. Про це повідомляє The Washington Post.

Адміністрація президента США підготувала кілька сценаріїв збільшення підтримки України. Американські чиновники схиляються до варіанту надання Силам оборони касетних боєприпасів, які можна застосовувати на РСЗВ. Це дозволить українським артилеристам завдавати глибших ударів по ворогу, підкреслює американське видання.

Київ також продовжує наполягати на наданні ракет великої дальності ATACMS, але США поки не погоджуються, аргументуючи це недостатньою кількістю боєприпасів цього типу.

Нагадаємо, на початку липня Пентагон оголосив надання розширеного пакета військової допомоги Україні. У нього увійшли касетні боєприпаси, зокрема, 155-мм снаряд DPICM. Він містить 88 окремих субелементів, які гарантовано накривають зону з діаметром 300 м.

Раніше, “Військовий кур’єр” детальніше пояснював, що це за боєприпаси і що стояло на перешкоді надання їх ЗСУ.

У серпні захисники почали публікувати відео, на яких видно застосування касетних боєприпасів проти окупантів.

Завдяки касетним боєприпасам зі США, українські військові отримали змогу проводити більш інтенсивні контрнаступальні операції. Касетні снаряди дозволяють не просто нищити піхоту та бронемашини ворога, а й нищити російські мінні поля.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.