Росіяни показали міст у Генічеську після ракетної атаки ЗСУ (Відео, Фото)

Росіяни вже відновили проїзд через автомобільний міст у Генічеську, по якому нещодавно завдали ракетного удару Збройні сили України. 

Окупанти показали відео, де видно що рух  через міст вже відновили.  Очевидно, цивільні продовжують використовувати міст через Генічеську протоку, яка з’єднує Арабатську стрілку з півднем України, який наразі окупований.

На відео чітко видно зруйновану частину дорожнього полотна, ймовірно, внаслідок влучання ракети. Також пошкоджені деякі ділянки вздовж усього мосту. Очевидно, що небезпечні ділянки росіяни відгородили дорожніми знаками. 

Нагадаємо, що вчора в обід Збройні сили України завдали ракетний удар по Генічеському та Чонгарському мостах. Згодом інформацію про це підтвердили в Управлінні стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України. 

До слова, в мережі також є фото Генічеського мосту відразу після ракетної атаки. За словами, місцевого гауляйтера Сальдо, внаслідок удару по мосту отримав поранення місцевий мешканець. Крім того, був пошкоджений газогін.

Цікаво, що окупанти обіцяють, невдовзі відремонтувати пошкодження і повністю відновити через міст. 

Ймовірно, таким чином ЗСУ знищують логістику росіян на тимчасово окупованому півдні України. Росіяни використовували цей міст, щоб переправляти військову техніку, особовий склад і боєприпаси на фронт.

Раніше невідомі вибухи зруйнували частину автомобільного покриття на Кримському мосту, який росіяни використовували для військових перевезень. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.