Путін посилив Росгвардію на випадок нового бунту у РФ – британська розвідка 

Після невдалого заколоту “вагнерівців”, військова колона яких майже дійшла до Москви, російський диктатор владімір путін вирішив посилити озброєння Росгвардії задля безпеки власного режиму.

Про це заявило британське розвідувальне відомство  на своїй сторінці у Twitter.

Так,  4 серпня російський диктатор підписав закон, який дозволить оснащувати Росгвардію важким озброєнням.

Наразі Росгвардію, яка налічує близько 200 тисяч військових, очолює колишній охоронець путіна – Віктор Золотов. Вона повинна забезпечувати внутрішню безпеку рф, зокрема придушувати бунти в країні.

Золотов запевняє, що його підлеглі відмінно показали себе під час придушення заколоту “вагнерівців”. Водночас британські спецслужби наголошують, що немає жодних доказів протидії Росгвардії найманцям Пригожина.

Очевидно, що після бунту “вагнерівців” у Кремлі вирішили задовольнити прохання Золотова щодо передачі важкого озброєння Росгвардії. Ймовірно, Кремль покладається на Росгвардію, як одну з ключових структур для забезпечення безпеки режиму. 

Нагадаємо, у червні бійці ПВК “Вагнер” заявили про захоплення міста Ростов-на-Дону. Вулицями ходили озброєні люди та їздили колони танків, БТР, вантажівок та пікапів.

Потім частина бойовиків вирушила на Москву, але, після переговорів із владою, вони вирішили не заходити у столицю.

Нещодавно, міноборони рф оголосило, що ПВК “Вагнер” передав російській армії 2 тисячі одиниць військової техніки, включно з танками. У той же час, частина бойовиків Пригожина прибула до табору у Білорусі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.