ЗСУ вдарили по мостах у Чонгарі та Генічеську (Фото)

Сьогодні вдень пролунали вибухи на мосту в Генічеську, який з’єднує тимчасово окупований Крим та Херсонську область  – росіяни, вже заявили про ракетну атаку ЗСУ. Також вибухи  лунали в районі Чонгарського мосту. 

Інформацію про вибухи на мосту підтверджують місцеві окупанти. Зокрема, гауляйтер Сальдо заявив відразу про дев’ять ракет Storm Shadow. За передніми даними в результаті атаки постраждав міст через Генічеську протоку. Цей міст веде на Арабатську стрілку, де сьогодні дислокуються окупанти. 

Місцеві вже оприлюднили фото, на яких видно пожежі в районі мосту.

Разом з  тим окупанти заявили про атаку на Чонгарський міст. Через це  КПП “Чонгар” тимчасово закритий для проїзду.  Наразі у штатному режимі працює лише КПП “Армянськ” та “Перекоп”.

Так званий голова окупованого Криму Аксьонов підтвердив влучання по Чонгарському мосту та оприлюднив фото на якому видно наслідки атаки –  зруйноване дорожнє полотно, нагадує розбитий раніше Антоновський міст. 

За його словами, жертв чи постраждалих внаслідок ракетної атаки на міст  –  немає.

Нагадаємо, що це вже не перша атака на Чонгарський міст. Раніше в мережі з’явились фото, які підтверджують ракетний удар по мосту, який з’єднує тимчасово окупований Крим із Херсонською областю.

Ймовірно, таким чином ЗСУ знищують логістику росіян на тимчасово окупованому півдні України. Росіяни використовували цей міст, щоб переправляти військову техніку, особовий склад і боєприпаси на фронт.

Раніше невідомі вибухи зруйнували частину автомобільного покриття на Кримському мосту, який росіяни використовували для військових перевезень. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.