Росія вербує на війну в Україні мешканців Казахстану – Reuters

На тлі масштабних втрат серед військових, які воюють в Україні, Кремль намагається вербувати до армії жителів Казахстану.

Про це повідомляє Reuters. Журналісти з’ясували, що рф таргетує рекламу на Казахстан в якій пропонує всім охочим вступити до лав російської армії.

Згідно з оголошенням, всі хто уклав контракт з армією РФ, отримають разову виплату в 500 тисяч рублів, а також щомісячну зарплату в розмірі не менше 190 тисяч рублів і додаткові виплати, розмір яких не вказується.

 У Reuters зауважили, що реклама явно орієнтована на казахстанців. Зокрема, на ній зображені прапори Росії та Казахстану, поряд з якими розміщено слоган “Пліч-о-пліч”.

Цікаво, що в оголошенні вказано сайт, який пропонує вступити на службу до армії на Сахаліні. Проте російські військові у соцмережах неодноразово скаржились, що їх змушують служити в Україні, хоча за документами вони проходять службу деінде.

Раніше британська розвідка попередила, що на тлі втрат в Україні Москва підвищила граничний вік для призову в армію, щоб збільшити загальну чисельність армії.

До слова, через масштабні втрати у війні проти України, Москва вже пропонує жінкам укладати контракти для служби в армії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.