Керівники навчального центру Нацгвардії отримували “бойові” без виїзду на фронт

Четверо військовослужбовців із навчального центру Нацгвардії безпідставно отримували доплати за участь у бойових діях – по 100 тис. грн. щомісяця.

Військові належали до керівного складу установи і свідомо вдалися до незаконних дій, призначивши собі доплати. Такі грошові винагороди були передбачені лише тим військовим, які брали участь у бойових діях проти російських окупантів. Натомість порушники не перебували в районах боєзіткнень і не виконували жодних завдань на передовій.

Таким чином з вересня по грудень минулого року вони незаконно “преміювали” себе на загальну суму майже 1 млн грн. Про це повідомило ДБР.

Офіцерам Нацгвардії повідомлено про підозру, їх звинувачують у недбалому ставленні до служби та зловживанні становищем. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Також, правоохоронці працюють над відшкодуванням завданих державі збитків.

Справу веде Дарницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

Нагадаємо, вчора ДБР повідомило про підозру начальнику одного з відділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та підтримки.

ДБР стало відомо, що він змушував солдатів працювати на будівництві свого маєтку. Обирав для цього переважно вмотивованих та патріотичних підлеглих.

Працівники ДБР провели обшуки на місці будівництва. Там застали трьох солдатів, які виконували будівельні роботи.

Згодом обшукали помешкання та робочий кабінет воєнкома. З’ясувалося, що він народився на території росії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.