Російські чиновники називають війну в Україні прямою загрозою російській безпеці, – ISW

Російські чиновники за допомогою законодавчих маніпуляцій продовжують інформаційну операцію про те, що війна в Україні є прямою загрозою російській безпеці. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни в останньому звіті.

3 лютого Брянська та Курська області оголосили, що продовжують «жовтий» рівень терористичної загрози на невизначений термін у зв’язку з необхідністю посилення заходів з охорони та оборони російської території. Президент росії підписав указ від 31 січня, який спрощує процес запровадження попереджень про терористичну загрозу в росії. Чиновники Брянської та Курської областей, ймовірно, використають цей новий режим «терористичного рівня» для посилення правоохоронних заходів з метою придушення внутрішнього інакомислення, частково для представлення війни в Україні як такої, що безпосередньо загрожує внутрішній безпеці рф, щоб забезпечити подальшу підтримку російським операціям.

Інші підсумки ISW:

– Президент Росії Владімір Путін продовжує придушення деяких опозиційних голосів у внутрішньому інформаційному просторі.

– Російські чиновники продовжують просувати в маси інформацію про те, що війна в Україні є прямою загрозою російській безпеці за допомогою законодавчих маніпуляцій.

– Російські війська продовжили наступальні операції на лінії Сватове-Кремінна, особливо активізувавшись поблизу Кремінної.

– Російські війська продовжували наступальні операції навколо Бахмута.

– Російські війська не здобули жодних підтверджених територіальних здобутків на півдні України.

– За оцінками західних офіційних осіб, російські війська зазнали майже 200 000 втрат у війні в Україні.

– Росія націоналізує майно українських бізнесменів в окупованому Криму для використання отриманих коштів на потреби армії.