Армія РФ зарплатами заманює людей на війну, але малоуспішно – британська розвідка

Російське міністерство оборони намагається високими зарплатами заманити громадян рф на війну в Україну. Про це сьогодні повідомила британська розвідка у Твітері. 

Росіянам у армії обіцяють великі гроші, які по іншому більшість мешканців регіонів немають де заробити. Попри це, охочих йти воювати не достатньо, щоб перекрити втрати.

У розвідувальному відомстві Великої Британії, згадують повідомлення Путіна від 4 лютого минулого року, що лейтенанти отримують 81,2 тисячі рублів на місяць. Проте вже у жовтні навіть мобілізованим солдатам почали обіцяти по 195 тисяч рублів на місяць.

Зараз військові молодших звань, які залучені до війни проти України, отримують понад 200 тисяч рублів на місяць. Це у 2,7 разів більше, ніж середня заробітна плата у Росії – 72 851 рубль.

Ймовірно, така зарплата та додаткові привілеї є потужним стимулом для того, щоби йти в армію, особливо для людей з бідніших регіонів росії. Та це явище не масове і російська армія відчуває нестачу кадрів.

Нагадаємо, нещодавно британська розвідка повідомляла, що росіяни не можуть налагодити забезпечення своїх військ на окупованому півдні України. 

Станом на середину серпня цього року, російські війська продовжували наводити понтонні переправи на пунктах пропуску “Чонгар” і “Генічеськ” на кордоні півдня України з окупованим Кримом. Обидва мости у цих пунктах пропуску зазнали пошкоджень від українських високоточних ударів на початку місяця.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.