Росіяни не можуть налагодити забезпечення своїх військ на окупованому півдні України – британська розвідка

Станом на середину серпня цього року, російські війська продовжували наводити понтонні переправи на пунктах пропуску «Чонгар» і «Генічеськ» на кордоні півдня України з окупованим Кримом.

Нагадаємо, обидва мости у цих пунктах пропуску зазнали пошкоджень від українських високоточних ударів на початку цього місяця.

Наслідки українського удару по Чонгарському мосту наприкінці липня цього року

Як повідомляє британське розвідувальне відомство у своєму Twitter-екаунті, понтонні мости навряд чи зможуть витримати потік російської техніки, що перевозить боєприпаси та зброю на фронт – у окуповані райони Херсонської та Запорізької областей.

Відтак, через затори, що утворилися на переправах, російському командуванню частково доводиться перекидати потоки забезпечення через довге логістичне плече. Зокрема, через Армянськ на півночі Криму. Це серйозно ускладнює логістичні ланцюги окупаційний військ на півдні України. І значно знижує російські військові можливості в плані оборони у цьому районі фронту.

Раніше британська розвідка повідомляла, що повітряно-космічні сили окупантів перебувають під постійним тиском керівництва армії та влади через поганий захист від безпілотників та ракет, які все частіше уражають територію росії. За останні місяці спектр уражень суттєво збільшився.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.