Російські спецслужби отримали наказ готуватися до перевороту

У кремлі хочуть, щоб спецслужби були готувими до нової спроби перевороту у рф. Відповідний наказ з’явився на днях. Путін боїться помсти з боку “вагнерівців”, які вважають, що президент наказав убити їхнього лідера Євгенія Пригожина.

Спецслужби вже працюють над тим, щоб проконтролювати і не допустити виступів, подібних до того, що Пригожин організував наприкінці червня. Про це дізналось видання  The Moscow Times з кількох своїх джерел в уряді. 

Колона, яка рухалась на Москву, справила незабутнє враження на Путіна. Пригожин не лише кинув виклик командуванню армії, а й не послухався особистого наказу президента, тому був визнаний загрозою режиму.

За два дні після ліквідації Пригожина президент РФ Володимир Путін підписав указ, який вимагає від “вагнерівців” присягнути на вірність. Усі члени позаармійських воєнізованих формувань, включаючи добровольчі батальйони та територіальну оборону, зобов’язані скласти присягу перед державним прапором і присягнути захищати “конституційний лад”.

Зараз Кремль виступає за розпуск ПВК “Вагнер”, тому скоро це угрупування бойовиків, яке ще надавно воювало за Путіна, буде розформовано.

Путін, найімовірніше, наказав убити Євгенія Пригожина, аби помститися за приниження та заколот ПВК «Вагнер» 23 червня. До такого висновку дійшли аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у своєму щоденному звіті.

На їхню думку, міністр оборони росії Сергій Шойгу та начальник генерального штабу генерал армії Валерій Герасимов, навряд чи стратили б Пригожина без наказу Путіна.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.