Російська армія почала використовувати коней на війні в Україні (Фото)

Російські окупаційні війська відчувають все більший брак техніки на фронті. Схоже, що застарілої техніки, яку знімають з консервації, росіянам вже не вистачає і вони почали використовувати… коней. Про це повідомляє місцеве російське видання “Башіфнорм”.

Воно повідомляє, що коней привезли на фронт на прохання командира башкирського полку, де служать мобілізовані окупанти з цієї республіки. Російський вояка в інтерв’ю виданню розповів, що коні навчені виконувати команди, об’їжджені та вже пройшли “бойову підготовку”. Якийсь час вони звикали до гучного шуму, звуків стрілянини та розривів снарядів, але потім призвичаїлися.

Також, за словами командира башкирського підрозділу окупантів, коні мають перевагу над технікою, оскільки «не створюють шуму і менш помітні при перевезенні вантажів». Він уточнив, що двоє коней здатні перевезти 200 кг вантажу за раз. Надалі планується збільшити поголів’я у башкирському батальйоні до 10 тварин.

Російські “мобіки” додають, що вони попросили привезти саме башкирських жеребців, щоб виконувати на них бойові завдання, як кавалеристи у війнах минулого. Про те, чи просили башкіри передати їм також луки та стріли, видання не повідомляє.

Нагадаємо, раніше “Військовий Кур’єр” повідомляв, що російськи окупанти через значні втрати на фронті масово розконсервовують застарілу радянську техніку. Зокрема, вони везуть ешелонами на війну старі радянські танки Т-55.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.