Путін готовий піти на збільшення жертв серед своїх військових – Кірбі

Координатор Ради з питань нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі вважає, що Путін йде на збільшення чисельності російської армії заради подолання технічного відставання.

“Без сумнівів, Путін буквально розкидається людським м’ясом, щоби спробувати утримати територію, яку вони незаконно окупували в Україні, а також спробувати захопити ще більше”, – заявив Кірбі під час брифінгу, пише Укрінформ.

Чиновник підкреслив, що ЗСУ перевершують росіян за якістю військ, якістю керівництва, командування й управління. Також Україна має краще озброєння, яке отримала від США та інших союзників.

Путін не може змагатися з якістю, яку забезпечують західні зразки зброї. Тому намагається досягти своїх цілей збільшенням кількості жертв, як це відбувалося під Бахмутом.

“Це підкреслює труднощі, з якими росіяни стикаються в Україні й надалі стикатимуться. Наша наполеглива рекомендація Путіну полягає в тому, щоб він відмовився від свої задумів, і взагалі вийшов з України. Тоді йому не доведеться турбуватися про збільшення свого війська”, – зазначив представник Білого дому.

Нагадаємо, штат російських військ тепер перевищує 2,2 млн. Росія збільшила чисельність регулярної армії на 170 тисяч, пояснюючи це “загрозами розширення НАТО”. Лави загарбницької армії розширять за рахунок контрактників. Диктатор Путін підписав відповідний указ, повідомили так звані російські ЗМІ, а також міноборони російської федерації на своєму Telegram-каналі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.