В Криму більше 20 окупантів померло від горілки, якою їх пригостили дві жінки

У Сімферополь в тимчасово окупованому Криму дві жінки отруїли російських військових. Вони пригостили отруєними алкоголем та їжею окупантів в одній із військових частин. 24 військовослужбовці армії рф загинули, ще 11 – потрапили до лікарні.  

За інформацією російських телеграм-каналів, на КПП військової частини нібито прийшли дві жінки, які представилися місцевими мешканками. Принесли сім пляшок горілки та закуску: рибу, ковбасу, хліб, сир. Охороні сказали, що хочуть віддячити “пацанам”.

Військові рф горілку та їжу взяли. Випили і добре закусили. Більшість окупантів, які взяли участь у пиятиці отруїлося.

В алкоголі та їжі нібито знайшли великі дози миш’яку. В одній із пляшок був стрихнін – дуже сильна отрута. Це токсин дерева чилібуха, який використовують як пестицид для знищення гризунів.

Жінок знайти окупантам не вдалося. Російські “правоохоронці” з’ясовують, чи пов’язані вбивці з диверсантами з Мелітополя, які нещодавно отруїли кількох офіцерів ФСБ.

Нагадаємо, на Кузьмінському танковому полігоні в Ростовській області рф загинуло 12 окупантів. Вони були уражені зарядом для РПГ-7. Інформація набула розголосу від трьох джерела в силових структурах, армії та слідчих органах росії. Випадок стався 3 листопада. Контрактники-морпіхи з Владивостока розпалили на полігоні багаття поруч з боєприпасами. Один із зарядів для ручного протитанкового гранатомета скотився в багаття і здетонував.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.