Через загрози НАТО РФ збільшила чисельність регулярної армії

Штат російських військ тепер перевищує 2,2 мільйона осіб. РФ збільшила чисельність регулярної армії на 170 тисяч, пояснюючи це “загрозами розширення НАТО”. Лави загарбницької армії розширять за рахунок контрактників.

Російський диктатор Володимир Путін підписав відповідний указ. Про це повідомили так звані російські ЗМІ, а також Міноборони рф на своєму Telegram-каналі.

Штатна чисельність військ рф встановлюється на рівні 2 209 130 осіб. Кількість безпосередньо військовослужбовців ЗС рф російський диктатор встановив на рівні 1,32 млн осіб.

РФ збільшила чисельність регулярної армії нібито через “зростання загроз для Росії, пов’язаних з бойовими діями в Україні”. Окрім того, в повідомленні йдеться про небезпеку для країни-агресора “через розширення НАТО”.

“Немає сумнівів, що Путін буквально розкидається людським м’ясом, щоби спробувати утримати територію, яку вони незаконно окупували в Україні, а також спробувати захопити ще більше“, – прокоментував рішення Путіна координатор Ради з питань нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі.

Нагадаємо, в рф запланували витратити на армію третину бюджету.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.