Показали, як виглядали військові об’єкти хуситів у Ємені до та після ураження (Відео)

У мережі з’явилися супутникові знімки військових об’єктів хуситів у Ємені до та після ураження американськими та британськими військовими.

За даними CNN під удари потрапили військова база Кахлан у провінції Саада, авіабаза Аль-Дайламі до півночі від столиці Ємену Сани, район аеропорту міста Худайда, аеропорт міста Таїз та інші об’єкти в провінції Таїз у південно-західній частині Ємену, та аеродром міста Аббс.

Фото об’єднали у ролик, який дозволяє порівняти вигляд атакованих будівель та летовищ.

Підтримувані Іраном та росією хусити заявили, що запуски безпілотників і ракет демонструють солідарність з палестинським народом. Їхня перша серія атак, яка почалася незабаром після початку війни Ізраїлю та ХАМАС , була спрямована на комерційні судна, які мали певний зв’язок з Ізраїлем.

Позаминулої ночі авіація та флот США та Великої Британії завдали удари по об’єктах хуситів у Ємені. У першу чергу були уражені радіолокаційні системи та склади ракет. Операцію “Страж процвітання” розпочали бомбардувальники B2-А, які зайшли у повітряний простір Ємену. Після того Білий Дім повідомив лідерів фракцій Конгресу США про початок військової операції.

Сьогодні командування Збройних сил США заявило, що вночі американські війська завдали удару по радіолокаційній станції хуситів у Ємені, у відповідь на напади на торгові судна у Червоному морі. Удару було завдано ракетами “Томагавк” із борту есмінця USS Carney. Попередньо, ціль було уражено.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.