Німеччина відправить у Червоне море фрегат Hesse для участі у операції проти хуситів

Німеччина планує відправити в Червоне море фрегат Hesse (тип F124 Saxony) для участі у військовій операції з перехоплення ракет і безпілотників єменських хуситів.

За даними газети Welt, фрегат Hesse планують відправити в регіон 1 лютого.

Також стало відомо, що міністри закордонних справ ЄС зустрінуться 19 лютого для ухвалення рішення про початок нової військово-морської операції, спрямованої на захист торговельних суден у Червоному морі від атак хуситів. Операція розпочнеться наприкінці лютого.

Фрегати типу F124 Saxony оснащені американськими уніфікованими системами вертикального пуску ракет Mark 41 корабельного базування. Вони здатні запускати ракети великої дальності SM-2 Block IIIA і ракети середньої дальності RIM-162 ESSM.

Нагадаємо, позаминулої ночі авіація та флот США та Великої Британії завдали удари по об’єктах хуситів у Ємені. У першу чергу були уражені радіолокаційні системи та склади ракет. Операцію “Страж процвітання” розпочали бомбардувальники B2-А, які зайшли у повітряний простір Ємену. Після того Білий Дім повідомив лідерів фракцій Конгресу США про початок військової операції.

Сьогодні командування Збройних сил США заявило, що вночі американські війська завдали удару по радіолокаційній станції хуситів у Ємені, у відповідь на напади на торгові судна у Червоному морі. Удару було завдано ракетами “Томагавк” із борту есмінця USS Carney. Попередньо, ціль було уражено.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.