Північна Корея заявила про запуск супутника-шпигуна (Фото)

Державне інформаційне агентство Північної Кореї повідомило, що військові країни успішно здійснили запуск ракети із супутником-шпигуном на борту.

Супутник “Маліген-1” нібито був запущений за допомогою ракети “Чолліма-1” із космодрому Сохе.

Про запуск ракети повідомляли представники Південної Кореї та Японії. Однак, вони заявили, що не можуть підтвердити виведення північнокорейського супутника на орбіту. Про це пише агенство Reuters.

Речник Пентагону Сабріна Сінгх сказала, що американські військові все ще оцінюють, чи був запуск успішним чи ні.

Південна Корея відповіла на заяву Північної Кореї, тим, що буде вживати заходів для призупинення виконання частин міжкорейської угоди 2018 року, спрямованої на зниження військової напруженості.

Цей крок включатиме відновлення розвідки та операцій спостереження в районі навколо військової демаркаційної лінії між країнами.

Водночас, Пхеньян заявив, що відправить ще кілька таких шпигунів, щоб забезпечувати можливості спостерігати за Південною Кореєю та іншими регіонами.

Нагадаємо, вчора до Південної Кореї прибув американський атомний авіаносець Carl Vinson. Таким чином Вашингтон відповів на постійні ядерні та ракетні загрози з боку Північної Кореї. Корабель прибув на військово-морську базу в Пусані за кілька годин після того, як Пхеньян повідомив Японію про план запуску космічної ракети.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.