ХАМАС та Ізраїль домовились про перемир’я

Терористи із угруповання ХАМАС просили Ізраїль про тимчасове припинення вогню у Секторі Гази. Про це заявив речник офісу прем’єр-міністра Ізраїля Ейлон Леві, передає канал NBC.

“Бойовики благають про перепочинок, бо їх б’ють. Це наслідок військового тиску з боку Армії оборони Ізраїлю, яка проводить операцію у Секторі Гази”, – повідомив Леві.

Уряд Ізраїлю погодився на чотириденну паузу в боях, щоб дозволити звільнити 50 заручників, яких утримують у Газі, в обмін на 150 палестинців. Також буде можливість завезти гуманітарну допомогу в Газу.

50 жінок і дітей будуть звільнені з полону ХАМАС протягом чотирьох днів перемир’я. За кожних додаткових 10 звільнених заручників пауза подовжуватиметься ще на один день.

“Це війна, війна потворна. І це не війна, яку ми розпочали. Ми її не хотіли і навіть не очікували. Це війна, яку нам оголосив ХАМАС”, — додав Леві.

Операція Ізраїлю в Секторі Газа триває з початку листопада.

Нагадаємо, іранський лідер Алі Хаменеї заявив керівнику терористичної організації ХАМАС Ісмаїлу Ганії, що Іран не буде вступати у війну проти Ізраїлю. Від трьох високопосадовців журналісти Reuetrs дізналися, що Алі Хаменеї поскаржився лідеру палестинських бойовиків на те, що організація не попередила Іран про намір напасти на Ізраїль.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що операція ізраїльських військових в Секторі Газа не завершить війну з ХАМАС. Протистояння триватиме і після того, вважає колишній високопосадовець служби зовнішньої розвідки Ізраїлю “Моссад” та глава військово-політичного відділу міноборони Зоар Палті.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.