Північна Корея не змогла запустити шпигунський супутник

Північна Корея відклала запуск шпигунського супутника. Його вже двічі намагалися запустити, але невдало. Збиралися повторити спробу у жовтні, але не змогли через технологічні проблеми.

У підготовці запуску шпигунського супутника Північній Кореї допомагає росія. Таку інформацію має Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї, передає видання Yonhap.

Південнокорейські військові стежать за КНДР, щоб виявити ознаки організації різних провокацій напередодні перших роковин запуску міжконтинентальної балістичної ракети, заявив представник комітету начальників штабів Лі Сон Чжун.

“Розвідувальні органи Південної Кореї та США тісно співпрацюють, щоб відстежувати та контролювати можливості проведення Північною Кореєю різних провокацій, зокрема третій запуск того, що вона називає космічним супутником”, – сказав він.

Північна Корея зробила вже дві невдалі спроби вивести шпигунський супутник на орбіту у травні та серпні відповідно і пообіцяла повторити спробу, але не вклалася у встановлені терміни.

Нагадаємо, Північна Корея почала масово закривати свої посольства по всьому світу. Ймовірно, таким чином лідер КНДР Кім Чен Ин зосереджується на співпраці з рф, зокрема, торгівлі зброєю з окупантами. В жовтні КНДР закрила представництва в Уганді та Анголі. Пхеньян також планує закрити консульство в Гонконгу та більше десятка дипломатичних установ в Африці, а також посольство в Іспанії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.