Над Донецьком ЗСУ ведуть розвідку безпілотниками, які не можуть збити ракетні комплекси окупантів (Відео)

В Донецьку російський зенітно-ракетний комплекс “Стріла-10” не зміг збити український розвідувальний безпілотник FlyEye.

Раніше було відомо, що російські системи типу “Панцир-С1” не можуть впоратися з FlyEye, бо безпілотники мають малооб’ємні форми. Також ці дрони дають дуже мало радіолокаційного відображення в системі російських комплексів. Тому техніка окупантів розпізнає дрон, як великого птаха.

Також FlyEye не підвладний випромінювачам, які глушать або намагаються перехопити сигнал наземної станції управління. Для таких комплексів як 9К33 “Оса” і 2К12 “Куб” дрон занадто малий, запобіжники пуску ракет не спрацьовують.

Українські військові опублікували відео роботи FlyEye над Донецьком.

FlyEye — безпілотний літальний апарат розроблений польською компанією WB Electronics. Вперше представлений в 2010-го. Через три роки було підписано угоду на поставку 12 комплектів безпілотних літальних апаратів FlyEye польській армії.

FlyEye виготовлений з композитних матеріалів за схемою високоплан, з пропелером в носовій частині. Літальний апарат стартує з руки та не потребує додаткових пристроїв запуску.

Камера БПЛА може повністю управлятися вручну з пульта управління (на відстані до 30 км). Також може працювати повністю автономно, згідно підготовленої програми, з можливістю ручного регулювання під час польоту.

У повітрі FlyEye може працювати понад 2,5 години. Був випадок, коли на південній ділянці фронту український оператор вів розвідку і коригував артилерійський вогонь протягом 9 годин. При цьому росіяни не змогли йому нічого зробити.

Перед приземленням корисне навантаження скидається на парашуті, а планер літального апарату баражує до заданого місця посадки.

Нагадаємо, у вересні українські оператори БПЛА в Бахмуті на Донеччині обійшли антридронові сітки росіян. Окупанти опублікували відео з новою розробкою, що мала захистити їхню техніку рід час руху по дорогах у Бахмуті. Щоб українські оператори менше вражали ворожі цілі, загарбники натягнули сітки на стовпах ліхтарів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.