Помер один з особистих лікарів російського диктатора (Фото)

У Санкт-Петербурзі помер Володимир Хавінсон – вчений, доктор медичних наук та один з особистих лікарів російського диктатора. Медик вивчав проблеми старіння та відповідав за довголіття Володимира Путіна.

Так звані російські ЗМІ повідомляють, що Хавінсон не дожив до 77 років. Сам експерт з довголіття вважав, що ресурсом життя людини є 110-120 років. Причину його смерті наразі офіційно не повідомляють.


Володимир Хавінсон почав вивчати тему старіння з 1970 року. Був засновником та директором Санкт-Петербурзького Інституту біорегуляції і геронтології. Відкриття пептидних біорегуляторів принесло науковцю світову славу й зацікавленість серед так званої російської еліти.

У своїх інтерв’ю Хавінсон зізнавався, що шукає способи уповільнити старіння. Дослідження цієї теми зблизило Хавінсона з Путіним, який завжди хотів здаватися молодим.


Вчений став одним з особистих лікарів російського диктатора та відповідав за довголіття Путіна. У 2017 році Путін навіть нагородив його орденом Дружби за особливі досягнення в галузі медицини.

Нагадаємо, днями у Рязані згорів будинок племінника Путіна.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що фонд доньки Путіна став співвласником найбільшого російського виробника безпілотників.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.