У Рязані згорів будинок племінника Путіна (Відео)

Вчора в Рязані сталася пожежа в приватному будинку, російські ЗМІ повідомляють, що згорів будинок племінника Путіна.

Будинок розташовано у 2-му Мопровському провулку, про це повідомили в регіональному управлінні МНС. За даними російського видання “Нової газети”, розкішний приватний будинок належить племіннику президента рф Роману Путіну.

“Роман Путін – син двоюрідного брата глави держави Ігоря Путіна. Він служив у ФСБ, потім працював на держслужбі у Рязанській області. Наприкінці нульових пішов у бізнес. 2012-го його призначили радником губернатора Новосибірської області на громадських засадах, але незабаром звільнили”, – йдеться у повідомленні.

2014-го Роман Путін заснував у Лондоні компанію Putin Consulting Ltd, яка потім змінила назву на ТОВ “Путін Консалтинг” та переїхала до росії. Крім того, він керує компанією з виробництва нафтопродуктів “Звєзда Оіл”, є власником “Арбат Нафтогаз”, а також очолює опікунську раду Федерації тхеквондо росії.

Відео з пожежею опублікували місцеві Telegram-канали. Так звані російські ЗМІ схиляються до думки, що згорів будинок племінника Путіна.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що фонд доньки Путіна став співвласником найбільшого російського виробника безпілотників.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.