Німецький уряд замовив у Rheinmetall 25 танків Leopard для України

Концерн Rheinmetall отримав від німецького уряду замовлення на наступний рік на постачання техніки до України. Зокрема, до замовлення увійшли 25 танків Leopard, повідомила пресслужба концерну.

Йдеться про 25 основних бойових танків Leopard 1 модифікації A5. Крім них, уряд замовив п’ять броньованих ремонтно-евакуаційних машин (BPz 2) та дві броньовані машини для автошколи навчання ЗСУ.

“Вартість замовлення складає двозначну суму в мільйонах євро й охоплює навчання, логістику, запасні частини, технічне обслуговування та інші допоміжні послуги”, – повідомили у Rheinmetall.

Контракт фінансуватиметься урядом Німеччини. Надати техніку планують у наступному році. Перед відправкою в Україну на заводах Rheinmetall в Унтерлюсі й Касселі проведуть роботи, необхідні для введення танків у експлуатацію.

Нагадаємо, нещодавно Rheinmetall отримав урядове замовлення на постачання в Україну близько 100 тисяч боєприпасів до 120 мм мінометів. Це замовлення є частиною нещодавнього пакету військової допомоги на 400 млн євро.

Перед тим, в Берліні канцлер Німеччини Олаф Шольц та український прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосили про створення нової спільної оборонної компанії “Rheinmetall – “Українська оборонна промисловість”. Підприємство буде здійснювати обслуговування та ремонт техніки, поставленої нашими партнерами Україні. Також на ньому буде проходити локалізація виробництва провідних зразків німецької техніки.

Ще раніше, німецький оборонний концерн поставив в Україну мобільний польовий госпіталь. Його вартість разом із оплатою за навчанням українських медиків становить близько 9 млн євро. Угоду рік тому уклало Міністерство оборони Німеччини та Rheinmetall Mobile Systeme GmbH (RMS).

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.