“Небоєздатні навіть після капремонту”: окупанти скаржаться на техніку від Міноборони РФ (Відео)

Російські окупанти, які готуються до війни в Україні, отримали від російського Міноборони несправну військову техніку, яка раніше нібито пройшла капітальний ремонт.

Відео з “відремонтованою” технікою виклав у мережу один з росіян.

Окупант скаржиться, що п’ять зенітних установок “Тунгуска”, які нібито у 2022 році були капітально відремонтовані, перебувають у несправному стані та не здатні виконувати бойові завдання.

Зенітна самохідна установка “Тунгуска” призначена для протиповітряної оборони мотострілецьких і танкових частин під час бою. Окупанти використовують їх для протидії дронам та авіації.

Російські “воєнкори” стверджують, що причиною такого “ремонту” стала корупція на оборонних заводах рф. Мовляв, місцеві чиновники та директори розікрали кошти й не проводили жодних капітальних ремонтів.

Водночас існує й інший бік цієї медалі — санкції. Через війну в Україні, росія втратила більшу частину постачальників запчастин з-за кордону, а власне виробництво ускладнене через ті ж таки санкції.

Це вже не вперше росіяни відправляють на фронт несправну техніку. Навесні окупанти скаржились, що тактика “вогняного валу” призвела до масового зносу стволів артилерійських установок. В результаті цього у російських САУ почало розривати стволи.

Звичайно стволи можна було замінити вчасно, але Москва не може налагодити їхнє виробництво, через санкції Заходу.

Крім того, через брак західної техніки росіяни не можуть розгорнути виробництво власних сучасних танків, тому ешелонами везуть на фронт розконсервовані старі радянські Т54/55.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.