Росіяни ешелонами стягують до України старі радянські танки (Відео)

На тлі масштабних втрат в Україні росіяни продовжують тягнути на фронт старі радянські танки Т-54 та Т-55.

Відео з ешелонами радянських танків у Воронезькій області у мережу виклали очевидці. Іронічно, що навіть пересічні росіяни вражені тим, що на фронт везуть танки, яким більше 70-ти років.

Перші модифікації Т-54 були прийняті на озброєння радянською армією ще в другій половині 40-х років, а Т-55 – у 1958. Багато цих танків лишилось на балансі збройних сил РФ після розпаду СРСР.

Ключові недоліки Т-54 та Т-55 – це критично низький рівень захисту, відсутність далекомірів і балістичних обчислювачів, примітивні приціли та неповноцінна система стабілізації гармати.

З огляду на це аналітики припускають, що росіяни планують використати деякі радянські танки, в тому числі як машини-камікадзе. На базі старої бронетехніки можуть створити радіокеровані бойові машини, якими атакуватимуть позиції ЗСУ.

Водночас в Україні вже помітили російський Т-55, обвішаний “подвійним захистом”, який військові називають “мангалом”. Ймовірно, “захист” повинен був уберегти танк від пошкоджень у разі скидання ЗСУ снарядів з БПЛА.

Раніше ешелони танків Т-54 та Т-55 були помічені в окупованому Криму. Ймовірно росіяни перекидали радянський мотлох на Запорізький напрямок, де триває контрнаступ ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.