На Луганщині ЗСУ касетними снарядами знищили склад боєприпасів росіян (Відео)

На Луганщині українські артилеристи касетними снарядами знищили російський склад боєприпасів.

Роботу 40 окремої артилерійської бригади зафіксував дрон аеророзвідки, який вочевидь коригував вогонь ЗСУ. OSINT-аналітики з’ясували, що склад знаходиться на Луганщині в районі села Червонопопівка, що на північ від Кремінної.

На видно можна помітити характерні для касетних боєприпасів вибухи – коли після влучання снаряда відбувається детонація десятків суббоєприпасів – “касет”.

Нагадаємо, що касетні боєприпаси Україна отримала лише минулого місяця. Проте ЗСУ вже застосовують їх майже на всій лінії фронту — касетні боєприпаси помічено на Куп’янському, Авдіївському, а тепер і Бахмутському напрямку.

У ЗСУ вже показали, як данська самохідна артилерійська установка “CAESAR ” б’є по окупантах касетними боєприпасами. 

До слова, завдяки касетним боєприпасам зі США, українські військові отримали змогу проводити більш інтенсивні контрнаступальні операції.  Оскільки вони дозволяють не просто нищити піхоту та бронемашини ворога, а й руйнувати російські мінні поля.

Застосування касетних боєприпасів в Україні підтверджують і американські партнери. Зокрема, представник Державного департаменту США Джон Кірбі запевнив, що ЗСУ ефективно використовують касетні боєприпаси.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.