Росіяни замовчують вибух на військовому заводі під Москвою 

Російська пропаганда замовчує вибух на Загорському оптико-механічному заводі під Москвою, який виготовляв оптику для військових потреб: зокрема біноклі й оптичні приціли. 

Так, головний російський телеканал “Пєрвий канал” впихнув сюжет про вибух у Підмосков’ї лише після півгодинного ефіру новин. Спочатку росіянам розповідали про нібито українські обстріли Донецька і традиційно вихвалювали російську армію.

Цікаво, що самі пропагандисти вибух, внаслідок якого загинуло щонайменше 10 осіб, називають “хлопком”. Російські ЗМІ також заявляють, що завод вибухну суто з технічних причин та відкидають версію щодо атаки безпілотників. 

Водночас російська пропаганда запевняє, що завод немає жодного відношення до армії. Мовляв, вибух трапився на території складів, яку орендують різні компанії, і всі вони жодним чином не причетні до виробництва оптики. 

Натомість “Військовий кур’єр” з’ясував, що Загорський оптико-механічний завод не просто виготовляв біноклі для військових, а працював над розробкою російського “стелс”-бомбардувальника нового покоління “Посланник”.

Зокрема, серед документів на російському сайті держзакупівель є договір із заводом про “виконання складової частини дослідно-конструкторської роботи” для “Посланника” на 69 млн рублів (близько $711 000).

Більше про цей російський неповторний проєкт, який дивним чином нагадує американські B-2 Spirit і В-21 Raider читайте на нашій сторінці у Facebook.

До слова, після вибуху на Загорському оптико-механічному заводі на околицях району почали знаходити залишки танкових та артилерійських снарядів. 

Очевидно, що росіяни всіляко намагаються замовчати свої провали у військовій сфері. Це вже не вперше російська пропаганда вибірково повідомляє про головні новини у рф.

Раніше пропагандистські ЗМІ проігнорували падіння власної крилатої ракети, яка летіла на Україну, у Ростовській області. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.