Міністр оборони спростував обіцянку Зеленського щодо “закриття квартирної черги” військовослужбовців у наступному році

Під час виступу в парламенті в рамках години запитань до Уряду Міністр оборони України Олексій Резніков заявив що наступного року Міноборони напрацює кілька моделей забезпечення житлом військових. Оцінка міністра на відміну від слів Зеленського, який пообіцяв вже в наступному році “закрити чергу військовослужбовців” більш виважена та реальна.

“Один із найголовніших викликів – забезпечення військових житлом. Історія з наданням житла у власність після певного терміну вислуги не працює. Її треба припиняти. У нас понад 40 тисяч тих, кому держава винна квартири. Це сніговий ком. Чергу треба проаналізувати і поступово виконати ці зобов’язання. Але від цієї практики треба якнайшвидше відмовлятися. Акцент має бути зроблено на дві речі: адекватне забезпечення штатно-посадовим житлом під час служби та накопичувальні програми, які створюють для військового можливість в певний момент придбати власне житло за дієвого сприяння держави. Це стосується форматів пільгової іпотеки, компенсацій, інших форм”, – наголосив Міністр оборони України.

Він додав, що Міноборони обрахує різні моделі щодо забезпечення військових житлом, з урахуванням реальних можливостей відомства, і після цього буде запропоновано пакет рішень.

“Потрібно кілька місяців, адже питання чутливе і рішення має бути зваженим”, – підсумував Міністр.

За матеріалами сайту Міністерства оборони Украіни

Фото Армія Інформ