Міністр оборони Ізраїлю взяв на себе відповідальність за неспроможність швидко зупинити ХАМАС

Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант взяв на себе відповідальність за неспроможність зупинити напад бойовиків ХАМАС на південь країни 7 жовтня. Про це повідомляє The Times Of Israel.

У своєму інтерв’ю він наголосив, що саме він відповідає за оборонну галузь, яка мала би швидко зупинити вторгнення терористів.

“Оборона – моя сфера і я мушу відповідати за неї навіть під час складних інцидентів, як от вторгнення бойовиків ХАМАС. Тепер я маю зробити все можливе, щоб наші війська здобули перемогу. Ми будемо точними та смертоносними. Продовжуватимемо, доки не завершимо місію”, — сказав Йоав Галлант.

Нагадаємо, 7 жовтня вранці палестинські бойовики здійснили комбіновану атаку на Ізраїль. Після масованого ракетного удару озброєні підрозділи десантувалися у різних містах країни.

У відповідь, Армія Ізраїлю оголосила про початок контртерористичної операції “Залізні мечі” у Секторі Газа. Ізраїльські винищувачі завдають ударів по об’єктах ХАМАС у секторі Гази. Міноборони Ізраїлю схвалило мобілізацію резервістів.

Два дні знадобилося Ізраїлю, щоб очистити територію Ізраїлю на яку зайшли бойовики. У Тель-Авіві заявили, що наступним кроком стане повне знищення цього палестинського угрупування.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що британський полковник Річард Кемп вважає, що атаку ХАМАСу спланували у Москві.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.