НАЗК виявило мільйонні незаконні статки у начальника одного із районних військкоматів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки незаконного збагачення у начальника Малиновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) міста Одеси В’ячеслава Кушнерова. У нього та його сім’ї виявили майно, яке оцінюють у 47 млн грн.

У травні минулого року подружжя воєнкома стало власниками квартири в Одесі площею 111,1 кв. м. Через рік її продали за 7,56 млн грн. Згодом дружина Кушнерова придбала автомобіль Toyota Highlander. Через певний час продала його за 2 млн грн.

Мати В’ячеслава Кушнерова подарувала сину житловий будинок з господарськими будівлями загальною площею 259,2 кв.м. в Овідіопольському районі Одеської області, який оцінений в 1 млн грн. При цьому, НАЗК встановило, що отриманий нею дохід за останні 22 роки був значно меншим за вартість подарованого.

Теща воєнкома впродовж останніх кількох років стала власницею квартири, а також автомобіля Mercedes–Benz GLS 400. Раніше вона купила автомобіль Mercedes–Benz GLC 220D.

Син начальника Малиновського РТЦК та СП став власником квартири в Одесі та автомобіля Mercedes-Benz Sprinter 511, не маючи на це коштів, отриманих із законних джерел.

Протягом минулого року члени сім’ї Кушнерова подарували одне одному гроші, загальною сумою 30 млн грн. Водночас, офіційні їхні доходи були набагато меншими.

НАЗК направило матеріали щодо воєнкома до СУ ГУНП в Миколаївській області для вирішення питання щодо внесення відомостей до ЄРДР та здійснення досудового розслідування.

Нагадаємо, сьогодні ДБР повідомило про підозру командиру однієї з Буковинських військових частин, який доручив підлеглим сержанту та солдату зробити капітальний ремонт у власному будинку. За це офіцер подбав про повну виплату грошового забезпечення, включно із доплатами за участь у бойових діях.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.