Атаку ХАМАС на Ізраїль ініціювали в Москві – Yedioth Ahronoth

Напад палестинців на Ізраїль має на меті відвернути увагу США, а також ресурси від війни в Україні та запобігти нормалізації ізраїльсько-саудівських відносин. Так думку висловив британський полковник Річард Кемп у колонці “Руки, які штовхали атаку ХАМАС, знаходяться в Москві”, яку опублікувало ізраїльське видання Yedioth Ahronoth.

“Президент США Джо Байден і європейські лідери давно побоюються ескалації війни в Україні, і ось що вони зараз отримали. Росія не хоче вступати в боротьбу безпосередньо з НАТО. Путін замість цього розпалює конфлікти між Азербайджаном і Вірменією, Сербією і Косово, в Західній Африці, а тепер і в Ізраїлі”, – вважає Кемп.

Раніше США вивезли боєприпасів з Ізраїлю і передали їх Україні. Британський полковник припускає, якщо війна з ХАМАС та їх союзниками затягнеться, вивезене доведеться замінити запасами, які могли б бути призначені для України.

Росія використовувала Іран, щоб постачати велику кількість безпілотників для нападу на українських мирних жителів. Тепер вона використовує Іран, щоб заохочувати й уможливлювати ці атаки в Ізраїлі.

Крім того, лідери Ірану неодноразово прагнули перемогти Ізраїль. Так само, як і його проксі в Секторі Газа та Лівані. Іран давно керує, навчає, фінансує та постачає зброю ХАМАСу та Ісламському Джихаду в Газі.

Москва також підтримувала та розвивала зв’язки з палестинськими терористичними групами та окремими екстремістами, починаючи з радянських часів, коли сам Путін, будучи офіцером КДБ, мав справу з терористами Близького Сходу, зокрема під час перебування в Дрездені.

Терористи збільшили кількість візитів до Москви

Лідери ХАМАСу здійснили ряд візитів до Москви з лютого минулого року. У березні рф також відвідала делегація їхніх соратників із терористів із Сектора Газа, Ісламського джихаду, на чолі з його лідером Зіядом аль-Нахалахом.

Так само бажаними гостями в Москві були лідери ліванської Хезболли. Терористи цієї організації воювали пліч-о-пліч з російськими військами в Сирії і з тих пір допомагали Москві уникнути санкцій і, за даними Міністерства фінансів США, могли отримати зброю натомість.

Після вторгнення в Україну росію визнали ворогом західної демократії. Настав час для Заходу також подивитися на іранського союзника Москви та його терористичних помічників у тому ж світлі.

Нагадаємо, позавчора вранці палестинські бойовики здійснили комбіновану атаку на Ізраїль. Після масованого ракетного удару озброєні підрозділи десантувалися у різних містах країни.

У відповідь, Армія Ізраїлю оголосила про початок контртерористичної операції “Залізні мечі” у Секторі Газа. Ізраїльські винищувачі завдають ударів по об’єктах ХАМАС у секторі Гази. Міноборони Ізраїлю схвалило мобілізацію резервістів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.