Німеччина готує до відправки до України два ЗРК IRIS-Т

Німеччина готує до відправки в Україну ще два зенітно-ракетних комплекси IRIS-Т. Тоді українські військові матимуть п’ять таких систем.

Про це повідомив посол Німеччини в Україні Мартін Єґер.

“Оборонна промисловість нашої країни зацікавлена вибудовувати довготривалі стратегічні відносини з вашою країною. Наша підтримка в основному спрямовується на галузь ППО – це Gepard, IRIS-T та Patriot”, – заявив Єґер.

Німеччина та Україна домовилися про постачання додаткових систем Patriot та IRIS-T. Дипломат підкреслив, що це важливо для кращого захисту українських міст від російських ракет.

“Також ми робимо свій значний внесок у напрямку зміцнення українських енергосистем, зокрема, йдеться про підтримку енергетичних спроможностей. Ми вважаємо дуже важливим, щоб ця зима пройшла без відключень електроенергії”, – наголосив німецький дипломат.

IRIS-T SLM (Surface Launched Medium Range) — зенітний ракетний комплекс ППО і ПРО середнього радіусу дії розробки німецької компанії Diehl Defence. Використовує ракети IRIS-T, призначений для знищення літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів та крилатих ракет. Розробку завершено в 2014 році.

Нагадаємо, Німеччина подвоїть військову допомогу Україні наступного року. Замість 4 млрд євро тепер буде виділено 8 млрд євро. Наступного тижня бюджетний комітет офіційно схвалить збільшення військової допомоги Україні на 4 млрд євро.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.