Окупанти готують нову хвилю атак біля Авдіївки – ISW

Окупаційні війська російської федерації готують хвилю виснажливих наземних атак в районі Авдіївки. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни.

Поблизу Авдіївки окупанти знизили темпи свого наступу. Ймовірно, це зробили для того, щоб нанести більше артилерійських та авіаційних ударів по українських позиціях і тилах. Ці удари – підготовка перед новими атаками російської піхоти.

Аналітики припускають, що російські військові готують хвилю нападів піхоти після артилерійської підготовки, щоб якось компенсувати втрати техніки. Адже за останній місяць на Авдіївському напрямку Сили оборони знищили велику кількість російських бойових машин.

Геолокаційний проєкт GeoConfirmed на основі OSINT-даних підтвердив, що з 9 жовтня російські сили втратили або близько 200 одиниць техніки.

Фахівці схарактеризували російські дії під Авдіївкою як найвитратніші у війні в Україні.

Аналітики ISW наголосили, що нинішня ситуація біля Авдіївки є прикладом неспроможності російського Генштабу засвоїти попередні уроки. Російські війська отримали їх під час невдалих наступів в Україні, що провели раніше.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що район Авдіївки залишається найгарячішою ділянкою фронту. Окупаційні війська стягнули до цього району величезну кількість солдатів. Наразі їхні атаки не приносять значних успіхів.

Нагадаємо, готуючи нову хвилю атак, рф зібрала біля Авдіївки 40 тисяч солдатів. Окупанти готуються до атаки на Авдіївський коксохімзавод.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.