Сили оборони відбили усі атаки РФ біля Авдіївки (Відео)

Район Авдіївки залишається найгарячішою ділянкою фронту. Окупаційні війська стягнули до цього району величезну кількість солдатів. Наразі їхні атаки не приносять значних успіхів.

Загарбники не припиняють штурмів, артилерійських та авіаційних обстрілів. Попри це українські захисники тримають місто.

“В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському напрямку окупанти не полишають спроб оточити Авдіївку, але наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат. Безрезультатними були наступальні дії противника в районах населених пунктів Авдіївка, Тоненьке, Первомайське Донецької області, де Сили оборони відбили понад 5 атак ворога”, – йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ.

Очільник МВА Віталій Барабаш в ефірі телемарафону також заявив, що терикон біля Авдіївки повністю контролюється ЗСУ.

“То ж не терикон на відео. Хто знає цю місцевість, той скаже, що терикон на відео не видно. Насправді він з правого боку. Біля нього знаходиться багато насипів – на одному з них окупанти і встромили свої дві ганчірки”, – зазначив Барабаш.

Про те що район Авдіївки з важкими боями, але тримається повідомляють і самі українські воїни у деяких військових каналах.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що рф зібрала біля Авдіївки 40 тисяч солдатів. Окупанти готуються до атаки на Авдіївський коксохімзавод.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.