РФ зібрала біля Авдіївки 40 тисяч солдатів – попереду битва за коксохімзавод

Окупанти готуються штурмувати Авдіївський коксохімзавод. Так вважають аналітики ISW, посилаючись на так званих російських військкорів. Загарбники зосередили велику частину своєї бойової сили навколо Авдіївки.

На Авдіївському напрямку росія стягнула 40 тисяч своїх солдатів. Проти українських захисників воює різного роду піхота, мотострільці, загони “Шторм-Z”, БАРС та інші нещодавно мобілізовані підрозділи. Про це повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

Але попри значний контингент, армія рф має певні проблеми з якістю особового складу.

“У ворога є проблема з тим, щоб його особовий склад вже йшов вперед. Звичайні солдати бачать величезні втрати, починають відмовлятися йти на війну помирати. Тому, російське командування обманює, залякує і навіть застосовує фізичну силу до рядового складу. Як наслідок, останні почали здаватися в полон, бо не бачать для себе якогось іншого варіанту”, – зауважив Штупун під час телемарафону.

Поки невідомо, як ця ситуація може вплинути на штурм росіянами важливої стратегічної висоти – Авдіївського коксохімзаводу (Деякі аналітики вважають цей об’єкт важливішим, ніж відомий терикон). Деякі українські оглядачі у військових пабліках зазначають, що наразі  українські сили гідно тримаються, на цьому напрямку Сили оборони, нібито отримали підсилення. У будь-якому випадку 40 тисяч особового складу – це дуже значна сила для наступу.

Нагадаємо, для наступу на Авдіївку почали використовувати “вагнерівців”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.