Фінляндія направила військових до кордону з Росією

Фінські військові прибули на КПП “Вартіус” на кордоні з рф, щоб допомогти прикордонникам звести захист від мігрантів. Про це пише фінське видання Yle.

“У безпосередній близькості від шлагбаумів будуються захисні споруди, тобто тимчасові перепони на державному кордоні. Цей захід потрібен для забезпечення роботи прикордонного пункту”, – розповів начальник прикордонного пункту Йоуко Кіннунен.

Після того, як Фінляндія на три місяці закрила чотири пункти пропуску на кордоні з рф, російські прикордонники запускали своїх громадян у прикордонну зону і закривали за ними ворота, не дозволяючи повернутися до росії. Фіни змушені були приймати мігрантів, щоб врятувати їх від замерзання. На скарги фінської влади, російські прикордонники не відповідали.

Нагадаємо, вчора Фінляндія повідомила, якщо кількість росіян, які просять притулку чи зміни маршруту з боку східного кордону Фінляндії зросте, Міністерство внутрішніх справ країни повністю його закриє. Відповідний план вже розробляють.

Влада Фінляндії заздалегідь розробляє план запровадження обмежень з метою швидкого закриття всіх КПП на кордоні. Наразі остаточного рішення про запровадження додаткових обмежень немає. Нинішня ситуація не вимагає додаткових заходів, хоча кількість біженців зростає. Росіяни влаштовують безлад на контрольно-пропускних пунктах.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.