В Червоному морі терористи захопили судно з українцями

У Червоному морі єменські хусити з організації “Ансар Аллах” захопили вантажне судно Galaxy Leader, яке йшло під прапором Багамських островів. Екіпаж складався із 22 моряків з України, Болгарії, Філіппін та Мексики.

Судно прямувало з Туреччини до Індії. Бойовики, які діють на території Ємену, заявили про захоплення корабля з ізраїльтянами. Насправді ж громадян Ізраїлю на борту немає, повідомило видання The Times of Israel.

Galaxy Leader зареєстроване на британську компанію. Її частина належить ізраїльському магнату Аврааму Унгару. На той момент коли судно захопили хусити, воно було орендоване японською компанією.

У Ізраїлі вважають, що за захопленням корабля стоїть Іран.

За даними арабомовних ЗМІ, на борту судна перебувають 52 члени екіпажу.

Раніше хусити заявили, що група атакуватиме всі кораблі, які належать або керовані ізраїльськими компаніями, або несуть ізраїльський прапор. Також Збройні сили Ємену закликали інші країни відкликати своїх громадян, які працюють у складі екіпажів на кораблях, пов’язаних з Ізраїлем. Пригрозили, щоб всі інші судна трималися подалі від цих ізраїльських кораблів.

Це означає, що хусити будуть націлені на судна, які не тільки плавають під ізраїльським прапором, а й перевозять вантажі, що належать ізраїльтянам або навіть частково належать ізраїльтянам.

Нагадаємо, у жовтні ракетний есмінець USS Carney в Червоному морі біля берегів Ємена перехопив три ракети і кілька безпілотників, які запустили в бік Ізраїлю хусити. У мережі з’явилися фото, зроблені під час роботи американських військових.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.