Фінляндія розробить план повного закриття кордону з Росією (Відео)

Якщо кількість росіян, які просять притулку чи зміни маршруту з боку східного кордону Фінляндії зросте, Міністерство внутрішніх справ країни повністю його закриє. Відповідний план вже розробляють. Про це повідомляють видання MTV Uutiten та Helsingin Sanomat, посилаючись на джерела в уряді країни.

Влада Фінляндії заздалегідь розробляє план запровадження обмежень з метою швидкого закриття всіх КПП на кордоні. Наразі остаточного рішення про запровадження додаткових обмежень немає. Нинішня ситуація не вимагає додаткових заходів, хоча кількість біженців зростає. Росіяни влаштовують безлад на контрольно-пропускних пунктах.

Раніше Фінляндія закрила окремі пункти пропуску з рф. З півночі перестали працювати прикордонні пункти Іматру, Ніїралу, Нуйямаа та Ваалімаа, розташовані вздовж кордону Східної Фінляндії. Обмеження діятимуть до 18 лютого 2024 року, але за потреби можуть бути продовжені.

Населення країни дуже серйозно ставиться до потенційних загроз з боку російського кордону. Нещодавно Фінляндія стала першою країною, яка придбала в Ізраїлю ЗРК “Праща Давида”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.